فرم جستجو

  • امیرالمومنین حضرت امام علی(علیه‌السلام): پاداش رزمنده شهید در راه خداوند، بالاتر از پاداش انسان پاک‌دامنی نیست که توان انجام گناه را دارد ولی خود را آلوده نمی‌سازد. انسان پاک‌دامن، نزدیک است که فرشته‌ای از فرشتگان الهی گردد.(نهج‌البلاغه، حکمت ۴۷۴)

مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر روحانی و طلبه شهرستان برخوار در روز سه شنبه مورخ 95/10/07 بعداز نمازمغرب و عشاء با حضور فرماندار محترم ، امام جمعه ، ریاست و کارکنان بنیادشهید ، مسئولین ادارات ، فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم ولایتمدار شهرستان در امام زاده ابراهیم (نرمی) برگزار گردید.

دراین مراسم معنوی که به همت ستاد بزرگداشت یادواره شهدای روحانی شهرستان برگزار شد ، ابتدا امام جمعه محترم دولت آباد به ایراد سخن پرداختند . ایشان شهدای روحانی را بعنوان سمبل شهدا خوانده و گفتند کلیه شهدا علی الخصوص شهدای معزز روحانی باید الگوی مناسبی جهت همه اقشار مردم قرار گیرند.

سپس حجه الاسلام والمسلمین طیبی فر فرمانده تیپ 83 امام جعفرصادق(ع) با ایراد سخنانی راجع به حماسه 9 دی فرمودند : مگر می شود محفل شهدای روحانی باشد اما بحث حماسه غرور انگیز9 دی مطرح نشود. مگر می شود بحث شهدا را کرد اما سخن از جنایات آمریکا و اسرائیل نگفت که در واقعه 9 دی چه دسیسه هایی که جهت براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بکار نبستند که با هوشیاری مقام معظم رهبری و مردم همیشه در صحنه در روز 9 دی برملا شد.

در خاتمه هدایایی به رسم یادبود به خانواده معظم شهدای روحانی شهرستان توسط مسئولین اهدا گردید.