فرم جستجو

  • امیرالمومنین حضرت امام علی(علیه‌السلام): پاداش رزمنده شهید در راه خداوند، بالاتر از پاداش انسان پاک‌دامنی نیست که توان انجام گناه را دارد ولی خود را آلوده نمی‌سازد. انسان پاک‌دامن، نزدیک است که فرشته‌ای از فرشتگان الهی گردد.(نهج‌البلاغه، حکمت ۴۷۴)

به مناسبت حماسه تاریخی 9 دی و روز بصیرت و میثاق با ولایت ، مراسم باشکوهی در روز پنجشنبه مورخ 9 دی 95 با حضور نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ، امام جمعه ، ریاست و کارکنان بنیادشهید ،شهرداران، مسئولین ادارات ، فرماندهان نظامی و انتظامی و سایراقشار مردم در تالار شهرداری شهر دولت آباد برگزار شد.

در این مراسم که با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل شروع گردید ، ابتدا امام جمعه محترم دولت آباد حاج آقا محمودآبادی راجع به حماسه 9  دی که بعنوان روز بصیرت شناخته شده به ایراد سخن پرداختند و در ادامه فرمانده محترم سپاه ، جناب سرهنگ شفیعی دراین خصوص که  دشمنان داخلی و خارجی همه توان خود را بکاربستند تا بتوانند با حربه تقلب در انتخابات باعث براندازی این نظام شوند و تلاش و حماسه ای که مردم همیشه در صحنه در این روز خلق کردند مطالبی را بیان فرمودند. در پایان راجع به این حماسه تاریخی بیانیه ای صادر گردید.