فرم جستجو

  • امیرالمومنین حضرت امام علی(علیه‌السلام): پاداش رزمنده شهید در راه خداوند، بالاتر از پاداش انسان پاک‌دامنی نیست که توان انجام گناه را دارد ولی خود را آلوده نمی‌سازد. انسان پاک‌دامن، نزدیک است که فرشته‌ای از فرشتگان الهی گردد.(نهج‌البلاغه، حکمت ۴۷۴)

در روز یک شنبه مورخ 95/10/19 و همزمان با میلاد باسعادت امام حسن عسگری(ع) اسفندیار تاجمیری فرماندار جدید شهرستان برخوار به همراه مفتخریان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهیدان گرانقدر محمد تقی زاده و محمد علی و عباس فتاحی دیدار و گفتگو نمودند.

به مناسبت حماسه تاریخی 9 دی و روز بصیرت و میثاق با ولایت ، مراسم باشکوهی در روز پنجشنبه مورخ 9 دی 95 با حضور نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ، امام جمعه ، ریاست و کارکنان بنیادشهید ،شهرداران، مسئولین ادارات ، فرماندهان نظامی و انتظامی و سایراقشار مردم در تالار شهرداری شهر دولت آباد برگزار شد.

اولین مراسم سالگرد 2 شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد در روز چهارشنبه مورخ 8 دی ماه 95 از ساعت 9:30  صبح در محل سالن همایش خوارزمی دانشگاه با حضور جناب سرهنگ حسین زاده جانشین فرماندهی انتظامی استان، بخشدار مرکزی ،  امام جمعه ، ریاست و پرسنل بنیاد شهید ، مسئولین ادارات ، فرماندهان نظامی و انتظامی و دانشجویان آن دانشگاه برگزار گردید.

مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر روحانی و طلبه شهرستان برخوار در روز سه شنبه مورخ 95/10/07 بعداز نمازمغرب و عشاء با حضور فرماندار محترم ، امام جمعه ، ریاست و کارکنان بنیادشهید ، مسئولین ادارات ، فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم ولایتمدار شهرستان در امام زاده ابراهیم (نرمی) برگزار گردید.

در روز چهارشنبه مورخ 95/09/24 نشست دانشجویی با موضوع ابلاغ قوانین جدید در زمینه پرداخت شهریه تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر با حضور دکتر شاه نوروزی رییس اداره آموزش اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در سالن خوارزمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد برگزار گردید.

هفتمین یادواره شهدای فرهنگی شهرستان برخوار با همکاری آموزش و پرورش شهرستان، کانون بسیج فرهنگیان و سپاه و بنیاد شهید شهرستان در روزیکشنبه  مورخ 1395/09/21  با حضور پرشکوه  خانواده شهدا ، ایثارگران ،فرهنگیان و مسئولان استان و شهرستان در تالار فرهنگی اجتماعی شهرداری دولت آباد برگزار شد.

در روز دوشنبه مورخ 95/09/15 کلاس آموزش خانواده با موضوع کارگاه آموزشی پیشگیری از مواد مخدر با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر در محل بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار گردید. در این کلاس آموزشی علاوه بر همسران و فرزندان ایثارگران شهرستان سرپرست و معاونان بنیاد و همچنین کارشناس درمان بنیاد شهید برخوار نیز حضور داشتند.

حاج محمد نجیبی پدر شهیدان گرانقدر حسن و مصطفی نجیبی به فرزندان شهیدش پیوست. مراسم ختم این پدر دلسوز و با ایمان در روز پنج شنبه 11 آبان ماه 95 از ساعت 9 الی 11 صبح و بعداز ظهر از ساعت 14 الی 16:30 در مسجد جامع اسلام آباد برگزار می گردد.

بیست و دومین یادواره سرداران و  هفتاد شهید گرانقدر شهر  سین  از روز یکشنبه 95/09/07 و همزمان با شب بیست و هشت صفر که  مصادف با رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) می باشد به مدت دو شب و با حضور پر شور خانواده های شهدا، جانبازان و نیز مردم شهید پرور شهرستان در گلزار شهدای امامزاده سید کمال الدین (ع) برگزار شد.

مردم برخوار بالاخص شهر شهید پرور سین پیکر شهید حادثه تروریستی سامرا و  زائر اربعین،  شهید حسن عمویی را تشییع کردند.

این مراسم در روز جمعه مورخ 95/08/21  از محل شهرداری سین آغاز و تا آستان مقدس امامزاده سید کمال الدین حسینی ادامه یافت و در پایان پیکر مطهر این شهید در گلزار شهدای شهر سین به خاک سپرده شد.

صفحه‌ها